جهت ارسال اطلاعات آموزشگاه مورد نظر به آدرس edutehran.com بروید  

هم اکنون اطلاعات آموزشگاه مورد نظر خود را در سایت وارد کنید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 9 1 2 3 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 82

موضوع: راهنمایی برای انتخاب آموزشگاه کنکور مناسب

راهنمایی برای انتخاب آموزشگاه کنکور مناسب

بچه های عزیزم
    همیشه میبینم که برای انتخاب آموزشگاه کنکور مشکلات زیادی سر راه بچه ها هست، گوش کردن به حرف های این و اون، هزینه بالای کلاس ها، تعداد زیاد شاگرد در کلاس و هزاران مورد دیگر!
    عزیزانی که قصد ثبت نام توی کلاس کنکور برای کنکور آینده رو دارند میتونند اینجا سوالاتشون رو بپرسند تا من یا سایر دوستان بتونیم راهنمایی کنیم و تجربیات این چند ساله را به نحوی در اختیارتون قرار بدم.
    if you can dream it, you can do it

تازه وارد erikshad آواتار ها

اموزشگاه خوب معرفی کنید؟

سلام من کنکور امسال رو قبول نشدم.میشه چنتا اموزشگاه خوب معرفی کنید؟

مدیر بخش موسسات فرهنگی و هنری freedom آواتار ها
    تو جه رشته اي؟رياضي؟هنر........

سلام منم میخواستم بدونم بهترین آموزشگاه دخترونه تهران برای رشته ریاضی کجا هست؟ سال دومم هست و میخوام اختصاصی هارو کلاس برم.

مشاور کنکور Amin.M.1986 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal.Ramos نمایش پست ها
    سلام منم میخواستم بدونم بهترین آموزشگاه دخترونه تهران برای رشته ریاضی کجا هست؟ سال دومم هست و میخوام اختصاصی هارو کلاس برم.
    سلام... عذر میخوام بابت تاخیر در جواب!! شما کدوم منطقه تهران هستید!! تا چه اندازه میخوای هزینه کنی؟؟ میخوای خصوصی بری تو آموزشگاه یا کلاس گروهی؟؟ اینا رو بگی میتونم راهناییت کنم.
    من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي درمرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم . ماهاتما گاندي

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.M.1986 نمایش پست ها
    سلام... عذر میخوام بابت تاخیر در جواب!! شما کدوم منطقه تهران هستید!! تا چه اندازه میخوای هزینه کنی؟؟ میخوای خصوصی بری تو آموزشگاه یا کلاس گروهی؟؟ اینا رو بگی میتونم راهناییت کنم.

من پیروزی هستم. شرق تهران. ولی اگه دور هم باشه و واقعا خوب باشه ببینم می ارزه میرم. تا 2 تومن. برای دروس اختصاصی هم فکر کنم کافیه نه؟

میخوای خصوصی بری تو آموزشگاه یا کلاس گروهی؟؟
    اینجارو دقیق متوجه نشدم. عین کلاس درس میخوام. بیشتر یه دلیل تمایل به کلاس رفتن هم اینه که تو محیط بچه ها باشم

من پیروزی هستم. شرق تهران. ولی اگه دور هم باشه و واقعا خوب باشه ببینم می ارزه میرم. تا 2 تومن. برای دروس اختصاصی هم فکر کنم کافیه نه؟

اینجارو دقیق متوجه نشدم. عین کلاس درس میخوام. بیشتر یه دلیل تمایل به کلاس رفتن هم اینه که تو محیط بچه ها باشم

من اول نظر شخصیم رو میگم و بعد هم جواب سوال شما رو میدم. نظر من اینه که آموزشگاه نرید و به شاگردای خودم هم که پیش از شما همین شرایط رو داشتن هم همین رو گفته بودم و خدا رو شکر نتیجه گرفتن .( امروز صبح یکیشون نتیجه مصاحبش هم اومد و دندانپزشکی شاهد قبول شد ! ) من عقیدم اینه که شما یک برنامه ریزی درست و صحیح باید داشته باشی و در کنارش میبایست دروس رو مفهومی بخونی و در صورتی هم که حس میکنی نیازی به دبیر داری برای اون چند درس خاص دبیر خصوصی بگیری تا تقویت بشی و دلیلش هم واضحه:
    1- شما داری دبیرستان میری و وقت آزادت در حدی نیست که هم بری مدرسه هم بری کلاس و هم بتونی درسات رو بخونی! در عمل شما میری مدرسه و میری کلاس تقویتی و خسته و مونده به زور میرسی درسات رو بخونی
    2- آموزشگاه ها اغلب برای مقاطع قبل کنکور دبیر خوب نمیذارن و شما عملا یه معلم در حد معلم دبیرستان خودت بهت توی آموزشگاه در خواهد داد
    3-شما نیازی نداری تو جمع بچه ها باشی چون توی دبیرستان به اندازه کافی توی جمع دانش آموزان هستی.
    ------------------------------------------------------------
    خب حالا که نظرات من رو شنیدی جواب سوال شما رو هم اینجا میدم:
    آموزشگاه های دخترانه که نسبتا خوب باشن میتونم بهت : علوم زیر پل سیدخندان، پرستو میرداماد ، ماهان توی خیابان نصرت رو معرفی کنم و همچنین آموزشگاه ادیب هم تقاطع هنگام و فرجام هست که قدیمیه ولی از اونا که قبلا گفتم ضعیف تر هست و البته این به این معنی نیست که اون قبلی ها خیلی خوب هستند ولی به هر حال از معروفترین های تهران هستن و دبیرهای نسبتا معروفی هم توی این آموزشگاه ها پیدا میشن.
    منتظر بقیه سوالات شما هستم
    من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي درمرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم . ماهاتما گاندي

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.M.1986 نمایش پست ها
    من اول نظر شخصیم رو میگم و بعد هم جواب سوال شما رو میدم. نظر من اینه که آموزشگاه نرید و به شاگردای خودم هم که پیش از شما همین شرایط رو داشتن هم همین رو گفته بودم و خدا رو شکر نتیجه گرفتن .( امروز صبح یکیشون نتیجه مصاحبش هم اومد و دندانپزشکی شاهد قبول شد ! ) من عقیدم اینه که شما یک برنامه ریزی درست و صحیح باید داشته باشی و در کنارش میبایست دروس رو مفهومی بخونی و در صورتی هم که حس میکنی نیازی به دبیر داری برای اون چند درس خاص دبیر خصوصی بگیری تا تقویت بشی و دلیلش هم واضحه:
    1- شما داری دبیرستان میری و وقت آزادت در حدی نیست که هم بری مدرسه هم بری کلاس و هم بتونی درسات رو بخونی! در عمل شما میری مدرسه و میری کلاس تقویتی و خسته و مونده به زور میرسی درسات رو بخونی
    2- آموزشگاه ها اغلب برای مقاطع قبل کنکور دبیر خوب نمیذارن و شما عملا یه معلم در حد معلم دبیرستان خودت بهت توی آموزشگاه در خواهد داد
    3-شما نیازی نداری تو جمع بچه ها باشی چون توی دبیرستان به اندازه کافی توی جمع دانش آموزان هستی.
    ------------------------------------------------------------
    خب حالا که نظرات من رو شنیدی جواب سوال شما رو هم اینجا میدم:
    آموزشگاه های دخترانه که نسبتا خوب باشن میتونم بهت : علوم زیر پل سیدخندان، پرستو میرداماد ، ماهان توی خیابان نصرت رو معرفی کنم و همچنین آموزشگاه ادیب هم تقاطع هنگام و فرجام هست که قدیمیه ولی از اونا که قبلا گفتم ضعیف تر هست و البته این به این معنی نیست که اون قبلی ها خیلی خوب هستند ولی به هر حال از معروفترین های تهران هستن و دبیرهای نسبتا معروفی هم توی این آموزشگاه ها پیدا میشن.
    مرسی از راهنمایی خوب و کاملتون. ولی من اول هم گفتم که کنکوری 90 بودم و الان پشت کنکورم و مدرسه نمیرم. با در نظر گرفتن این ، نظرتون چیه؟؟

مرسی از راهنمایی خوب و کاملتون. ولی من اول هم گفتم که کنکوری 90 بودم و الان پشت کنکورم و مدرسه نمیرم. با در نظر گرفتن این ، نظرتون چیه؟؟
    من از شما عذر میخوام! گفتید سال دومم هست من فکر کردم که سال دوم دبیرستان هستی! من یکی از شاگردای پارسالم واسه بعضی از دروسش و به راهنمایی خودم رفت آموزشگاه علوم و تا جایی که یادمه میگفت تمام دروسش 4 تومن هستش! یعنی به احتمال زیاد اختصاصی ها حدود 3 تومن میشده.
    خب حالا که پشت کنکوری هستی مراحل زیر رو انجام بده:
    1- توقعت از خودت رو روشن کن چون الان که نزدیک مهر هست شما میتونی هر رتبه ای که بخوای رو بدست بیاری
    2-حتما یک مشاور خوب برای خودت پیدا کن تا برنامه هات رو manage کنه و لزوما به مشاورهای موسسات اعتماد نکن ( مثلا همین آموزشگاه علوم مشاورش با معلمشون نا هماهنگ بودن و مشاور میگفت خیلی سبز رو بزن و دبیرشون آقای خوانچه زر میگفت که گاج رو تست بزنید و بیچاره بچه ها تنها کسی بودن که لطمه میخوردند)
    3-اگه استطاعت مالی رو برای کلاس رفتن داری از ترکیب دبیر خصوصی و آموزشگاه استفاده کن و تمام کلاس ها رو آموزشگاه نرو چون دبیرها توی زمان تعیین شده نمیتونن درس ها رو تموم کنن و عملا بعد از عید همه استادها جبرانی میذارن و وقتی شما تعداد کلاس هات زیاد باشه همش درگیر کلاس رفتن هستی در صورتی که باید بعد از عید جمع بندی کنید.
    4-برای دبیر انتخاب کردن یه سرچی کن و ببین کدوم دبیرها خوب هستن.
    5- انتخاب آزمون آزمایشی اهمیتش کمتر از انتخاب دبیر نیست و عملا اغلب موسسات با آزمون های آزمایشی بچه ها رو گمراه میکنند. ( از نظر من تنها آزمون قابل اعتماد آزمون های سازمان سنجش هست و شاگردای خودم هم اول مقاومت میکنند ولی در انتها به همین نتیجه میرسن و نتیجش رو هم میبینند)
    6- این طرز فکر که حتما برای قبولی در کنکور به دبیر نیاز هست اشتباهه و هرکس با توجه به استعداد و روحیاتش باید انتخاب کنه که کلاس بره یا نه و یا چه دروسی رو به کلاس نیاز داره

تازه وارد Mahsa آواتار ها
    اموزشگاه خوب واسه کنکور تجربی میتونید معرفی کنید لطفا؟ برای یکی از آشناهام می خوام که چند سالی هست که از درس دور بوده. شنیدم آموزشگاه علوی خوبه انگار؟ خوبه واقعا؟ - من فعلا اطلاعاتی راجع به محل زندگی و اینکه تا چقدر می خواد هزینه کنه ندارم...

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 9 1 2 3 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید