جهت ارسال اطلاعات آموزشگاه مورد نظر به آدرس edutehran.com بروید  

هم اکنون اطلاعات آموزشگاه مورد نظر خود را در سایت وارد کنید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: معرفی موسسه آموزش زبان آلمانی dsit

مشاور کنکور Amin.M.1986 آواتار ها

معرفی موسسه آموزش زبان آلمانی dsit

مو سسه آموزش زبان آلمانی در سال ۱۹9۵ توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران تاسیس گردید. در مدت زمانی اندک بصورت یکی از مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی در تهران در آمد.

موسسه آموزش زبان آلمانی تلاش می نماید با توسعه و آموزش زبان آلمانی در ایران درک متقابل بین ایران و آلمان را بهبود بخشد. تدریس به زبان آلمانی انجام میشود و دانشجویان ما علاوه بر فراگیری زبان آلمانی، استفاده علمی و کاربردی در محاوره به زبان آلمانی را نیز یاد میگیرند. برنامه و نحوه تدریس مطابق بر دستورالعمل های انستیتو گوته می باشد. کلیه امتحانات انستیتو گوته بصورت منظم در این موسسه برگزار می شود.
    آدرس:
    تهران قلهک، خیابان شریعتی
    خیابان یخچال، کوچه کی نژاد ، کوچه اسلامیه (جلائی پور) ، پلاک 10
    تلفن: 22606146 21 98+ ، 22601851 21 98+ فاکس: 22631204 21 98+
    من قويا احساس مي كنم كه پيشرفت معنوي درمرحله اي ايجاب مي كند كه از كشتن جانداران ديگر براي ارضاي نيازهاي تني خود دست برداريم . ماهاتما گاندي

تازه وارد mahboube_mv آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.M.1986 نمایش پست ها
    مو سسه آموزش زبان آلمانی در سال ۱۹9۵ توسط سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران تاسیس گردید. در مدت زمانی اندک بصورت یکی از مراکز پیشرو جهت فراگیری زبان آلمانی در تهران در آمد.

موسسه آموزش زبان آلمانی تلاش می نماید با توسعه و آموزش زبان آلمانی در ایران درک متقابل بین ایران و آلمان را بهبود بخشد. تدریس به زبان آلمانی انجام میشود و دانشجویان ما علاوه بر فراگیری زبان آلمانی، استفاده علمی و کاربردی در محاوره به زبان آلمانی را نیز یاد میگیرند. برنامه و نحوه تدریس مطابق بر دستورالعمل های انستیتو گوته می باشد. کلیه امتحانات انستیتو گوته بصورت منظم در این موسسه برگزار می شود.
    آدرس:
    تهران قلهک، خیابان شریعتی
    خیابان یخچال، کوچه کی نژاد ، کوچه اسلامیه (جلائی پور) ، پلاک 10
    تلفن: 22606146 21 98+ ، 22601851 21 98+ فاکس: 22631204 21 98+
    ممنون دوست عزیز که این موسسه را معرفی کردید.می خواستم بدونم که خودتون یا دوستانتون تو کلاسهای آموزشیش شرکت کردید؟چطوریه؟برای کسی که هنوز آلمانی هیچی بلد نیست چقدر طول میکشه؟با تشکر

تازه وارد collins آواتار ها
    با سلام ! من قویاً دو موسسه را معرفی می کنم که دوستان بنده شرکت کردند و خیر دنیا و آخرت را بردند : اولیش : جهاد دانشگاهی (دانشگاه تهران) شعبه انقلاب و دیگری موسسه علامه قطب راوندی ! هر دوش عالیه و شک نکنین که این دو بهترین !
    من شخصا جهاد دانشگاهی رو پیشنهاد می کنم ! یه موسسه دیگه هم هست که کسی نمی تونه به راحتی ازش عبور کنه : مجتمع فنی تهران حتما حتما یه تحقیق هم روی این مرکز بکنید ( خیلی جای معتبریه و نامدار مثل دو تای قبلی )

+ پاسخ به موضوع

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید